KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12815159
nr 1281 5159
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 91/100. Motivet: 37x42 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:55:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)